Rychlý kontakt: +420 603 719 589

Katalog

Skleněné vitríny

Celoskleněná vitrína M 55 (Mnohoúhelníkový tvar, pevné police) (190x55x55)

Skleněná vitrína je celoskleněná s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Police jsou na pevno.

Celoskleněná vitrína MO (Mnohoúhelníkový tvar, otočné kulaté police) (190x55x55)

Skleněná vitrína je celoskleněná s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Police jsou otočné.

Celoskleněná vitrína O 50 (Otočné kulaté police) (175x50x50)

Skleněná vitrína je celoskleněná s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Police jsou otočné

Celoskleněná vitrína K 50 (Kosé boky) (175x50x40)

Skleněná vitrína je celoskleněná s kosenými boky a s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Zadní stěna je tvořena zrcadlem.

Celoskleněná vitrína R 51 (Rohová) (175x51x51)

Skleněná vitrína je celoskleněná rohová s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Zadní stěna je tvořena zrcadlem.

Celoskleněná vitrína 50 (175x50x50)

Skleněná vitrína je celoskleněná s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Zadní stěna je tvořena zrcadlem nebo průhledným sklem.

Celoskleněná vitrína B 80 (175x80x40)

Skleněná vitrína je celoskleněná s uzamykatelnými dvířky. Osvětlení je provedeno nízkonapěťovými halogeny a s provedením soklu z lamina nebo zrcadlového obkladu. Zadní stěna je tvořena zrcadlem nebo průhledným sklem.

Plné a prosklené pulty

Pult celoprosklený velký Dv (90x120x60)

Pult je celoprosklený a velký, vrchní část konstrukce je prosklená, přední část konstrukce má výstavní uzamykatelný prostor, zbytek konstrukce je z lamina, obsahuje výsuvné zásuvky.

Pult celoprosklený velký Cv (90x120x60)

Pult je celoprosklený a velký, přední a vrchní část konstrukce je prosklená, konstrukce je z lamina, obsahuje výsuvné zásuvky.

Pult celoprosklený malý Dm (90x60x60)

Pult je celoprosklený a malý, vrchní část konstrukce je prosklená, přední část konstrukce má výstavní uzamykatelný prostor, zbytek konstrukce je z lamina, obsahuje výsuvné zásuvky.

Pult celoprosklený malý Cm (90x60x60)

Pult je celoprosklený a malý, přední a vrchní část konstrukce je prosklená, konstrukce je z lamina, obsahuje výsuvné zásuvky.

Pult prosklený velký Bv (90x120x60)

Pult je prosklený a velký, konstrukce je složená z prosklené vrchní části, z lamina, z horní výsuvné zásuvky a z prosklených dvířek.

Pult plný velký Av (90x120x60)

Pult je plný a velký, konstrukce je složená z lamina.

Pult prosklený malý Bm (90x60x60)

Pult je prosklený a malý, konstrukce je složená z prosklené vrchní části, z lamina, z horní výsuvné zásuvky a z prosklených dvířek.

Pult plný malý Am (90x60x60)

Pult je plný a malý, konstrukce je složená z lamina.

Skříňky

Prostorová skříňka - vitrína 80 (80x90x40)

Skříňka je celoprosklená. Zadní stěna je tvořena zrcadlem. Přední dvířka jsou uzamykatelná.

Skříňka závěsná Z 70 (Zkosené boky) (70x100x15)

Skříňka je celoprosklená se zkosenými boky. Zadní stěna je tvořena zrcadlem. Přední dvířka jsou uzamykatelná.

Skříňka závěsná Z 50 (50x100x15)

Skříňka je celoprosklená. Zadní stěna je tvořena zrcadlem. Přední dvířka jsou uzamykatelná.

Zakázková výroba

Zakázková výroba (sklenářské práce na přání zákazníka)

Sklenářství Praha Bunc je díky kvalitně vybavené dílně a řadě zkušených zaměstnanců schopno plnit nejen drobné individuální zakázky, ale i zakázky atypických tvarů a to i v případě, že se jedná o technologicky velmi náročné produkty. Sklenářství Praha Bunc přistupuje zodpovědně k přáním každého zákazníka.